Menu

Blog

Ako vyplniť formulár?

Chceli by ste si zaobstarať ťažné zariadenie a neviete si rady s vyplnením nášho formulára? Nevadí. Prejdeme si to spolu krok po kroku.

Ako vyplniť formulár?

Čo treba skontrolovať pred vyplnením formulára?

Ešte než sa pustíte do vyplňovania, overte si vo veľkom technickom preukaze, či za svojim autom môžete ťahať prípojné vozidlo. Je tu uvedená maximálna hmotnosť, a to pre brzdený alebo nebrzdený príves. Pokiaľ na vás v tomto mieste technického preukazu budú číhať nuly, znamená to, že vaše vozidlo nie je na ťahanie prispôsobené. Guľu ale môžete využiť napríklad pre nosič bicyklov alebo prepravný box.

povolena hmotnost auta
povolena hmotnost auta

Ako vyplniť formulár?

1. krok: Vyberte značku, model a motorizáciu vášho vozidla

Všetky potrebné údaje nájdete vo veľkom technickom preukaze

technicky popis vozidla dokumenty
technicky popis vozidla dokumenty

2. krok: Nakonfigurujte si ťažné zariadenie podľa vlastných požiadaviek

V konfigurátore nižšie si navoľte vaše požiadavky a preferencie. Na ich základe získate predbežnú informáciu o cene.

3. krok: Kontaktné údaje

Vyplňte svoje kontaktné údaje, aby sme sa s vami mohli spojiť.

4. krok: Odošlite nezáväzný dopyt

A je to! Teraz už stačí iba počkať na telefonát. Čo najskôr sa vám ozveme, aby sme spoločne prešli všetky detaily. Ponuku upravíme podľa vašich požiadaviek a v prípade záujmu o montáž zjednáme termín. Potom už len pristavíte vozidlo k najbližšiemu montážnemu stredisku. Je to ľahké!


Potrebujete ešte s niečím poradiť? Obráťte sa na nás prostredníctvom chatu dole na stránke, volajte na telefónne číslo 702 111 702 alebo nám napíšte na info@towpoint.cz . Sme tu pre vás pracovný všedný deň od 7:30 do 17:00 hod.